Skarbowo.pl

Pytania i odpowiedzi użytkowników na tematy podatkowe

Pytanie

Ilość pytań: 4330

Ilość odpowiedzi: 3173

rozliczenie pit a druk zap-3

1 odpowiedzi

Rozliczyłam się na druku PIT-37 za rok 2011 podając na nim adres zamieszkania który był moim stałym miejscem zamieszkania do lutego 2012. Druk ten wysłałam do Urzędu właściwego dla tego miejsca zamieszkania. Aby otrzymać zwrot podatku muszę podać numer konta, dlatego wypełniam druk ZAP-3. Wypełniam go teraz - w momencie gdy moje aktualne miejsce zamieszkania się zmieniło, więc podaje inny adres niż ten który był podany na druku PIT-37. I teraz moje pytanie: Czy naczelnikiem urzędu skarbowego, do którego adresuję moje zgłoszenie aktualizacyjne ZAP-3 będzie naczelnik starego urzędu - tego gdzie wysłałam PIT-37 za 2011 rok, czy będzie to naczelnik urzędu właściwego dla mojego świeżego adresu zamieszkania, który zgłaszam w druku ZAP-3? Druk ten wysłać do "starego" urzędu, czy do "nowego"?

Autor: palustris w Pozostałe dokumenty i deklaracje (06-03-2012 godz.15:10 )

Najlepsza odpowiedź

Witam, ZAP-3 należy złożyć w US, w którym została złożona deklaracja, aby powiadomić o właściwym numerze rachunku bankowego, na który ma zostać wysłany zwrot.

Odpowiedział: Magdalena Ziobrowska (16-05-2012 godz.09:42 )

Czy odpowiedź jest pomocna? +45 -31

Dodaj odpowiedź

Zaloguj
Opcje pytania: Zgłoś naruszenie

Słowa kluczowe:

druk zap-3

Inni internauci szukali:

W serwisie Skarbowo.pl często szukano wyrażenia: wysyłanie faktur sprzedaży klientowi na adres mailowy. Sprawy podatkowe oraz skarbowe poruszano często w kategorii: Pozostałe zagadnienia oraz wśród słów kluczowych takich jak: dostarczenie pit 11, pit - 11, dochodowy.